Klimatyzatory do domu i biura

   Klimatyzacja jest procesem, w którym powietrze dostarczane do pomieszczeń jest poddawane zabiegom technicznym w celu zapewnienia osiągnięcia określonych parametrów temperatury i wilgotności. Parametry te uzyskuje się ze względów higienicznych oraz dla zapewnienia dobrego samopoczucia użytkowników pomieszczeń.
Optymalna temperatura

Zadbaj o komfort pracy i wypoczynku

W potocznym rozumieniu klimatyzacja najczęściej jest rozumiana jako chłodzenie. Jednak klimatyzacja to zarówno chłodzenie, jak i podgrzewanie powietrza oraz jego nawilżanie lub osuszanie, a także oczyszczanie z zanieczyszczeń.
Oszczędność energii

Zdrowa i ekologiczna klimatyzacja

Wśród dostępnych modeli klimatyzatorów możemy spotkać modele zarówno przenośne, jak i stacjonarne. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań jest urządzenie typu split, które składa się z jednostki wewnętrznej, instalowanej w pomieszczeniu, oraz zewnętrznej, zawierającej sprężarkę, skraplacz i zawór rozprężny - montowanej na zewnątrz budynku.
Duża moc i sprawność działania

Wydajne klimatyzatory

Jednostki  wewnętrzne są wykonywane w różnych wersjach: ścienne, sufitowe, kasetonowe, kanałowe oraz stojące. Jedna jednostka zewnętrzna może obsłużyć kilka jednostek wewnętrznych w systemie Multi split, stosowanym do klimatyzowania więcej niż jednego pomieszczenia.
Skalowalność systemów

Systemy klimatyzacji

Systemy pozwalające na podłączenie od 2 do 5 różnych jednostek wewnętrznych (naściennych, kasetonowych, kanałowych oraz konsoli podłogowych) o różnych wydajnościach to systemy Free Multi, które zapewniają wyjątkową uniwersalność i możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb.

ZAMÓW ROZMOWĘ
TELEFONICZNĄ

    Imię i Nazwisko*

    Numer telefonu*

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

    Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie WESTA-TERM, REGON: 386244579, NIP: 8272323856, KRS: 0000844796, Kod pocztowy: 98-200 Sieradz, Ulica: Polskiej Organizacji Wojskowej 141. Dane są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności Westa-Term.