Inteligentna wentylacja

Jak działa rekuperacja powietrza?

Rekuperacja to wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Zimne powietrze zasysane jest z zewnątrz budynku i ogrzewane z wykorzystaniem energii cieplnej odzyskanej przez rekuperator z powietrza wywiewanego. Gdy powietrze wewnątrz pomieszczeń jest chłodniejsze niż na zewnątrz, sytuacja jest odwrotna - rekuperator odzyskuje chłód z usuwanego powietrza. Cały proces przebiega niemal bezgłośnie i przy bardzo małym zużyciu energii.
Oszczędności

Czyste powietrze

Dzięki rekuperacji zaoszczędzisz na ogrzewaniu, ale nie bez znaczenia jest fakt, że przy ciągłej, nieprzerwanej wymianie powietrza, usuwane jest zużyte, pełne dwutlenku węgla, bakterii, wirusów i roztoczy powietrze i zastąpione świeżym powietrzem zewnętrznym o niskim poziomie dwutlenku węgla, bez konieczności otwierania okien.
instalacja

Ekonomia montażu

Jeśli decydujesz się na rekuperację, to powinieneś pomyśleć o tym jeszcze na etapie budowania domu. Wprawdzie jest możliwe zainstalowanie rekuperacji w wybudowanym domu, jednak wiąże się to z wyższymi kosztami i niedogodnościami wynikającymi z prac montażowych. Planując rekuperację na etapie budowy domu, oszczędzasz rezygnując z budowy kominów do wentylacji grawitacyjnej.
Projekt

Wybór rozwiązania

W wyborze rekuperatora pomoże Ci nasz specjalista. Rekuperację oferujemy wraz z usługami profesjonalnego montażu. Usługi montażowe świadczymy na terenie całej Polski zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Masz pytania? Zostaw swój numer kontaktowy korzystając z formularza poniżej. Oddzwonimy jak najszybciej się da.

ZAMÓW ROZMOWĘ
TELEFONICZNĄ

    Imię i Nazwisko*

    Numer telefonu*

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

    Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie WESTA-TERM, REGON: 386244579, NIP: 8272323856, KRS: 0000844796, Kod pocztowy: 98-200 Sieradz, Ulica: Polskiej Organizacji Wojskowej 141. Dane są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności Westa-Term.