PYTANIA INFORMACYJNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Na wstępnym etapie przeprowadzimy audyt, z którego wyniknie, czy możemy zaoszczędzić pieniądze za prąd oraz czy mamy odpowiednie warunki do zainstalowania paneli.

Audyt jest bezpłatny i dopiero z jego wynikami podejmiesz decyzję o instalacji fotowoltaiki.

Koszt instalacji fotowoltaicznej to zwykle wydatek między 15 000 a 25 000 zł. Ostateczna cena zależy od mocy instalacji oraz dofinansowania, z jakiego skorzystamy.

Projektując wentylację należy kierować się zasadą:

ilość wymian w zakresie od 0,3 1/h do 0,8 1/h, ale nie mniej niż 30 m3/h na jednego mieszkańca.

Zasada sprawdza się dobrze w przypadku domów jednorodzinnych o powierzchni do 200 m2

Oszacowanie wymiarów systemów dla budynków, w których na każdą osobę przypada duża powierzchnia mieszkalna, wymaga indywidualnego podejścia. Dotyczy to również pomieszczeń o specjalnym przeznaczeniu, np. basenów. 

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem projektowym, który chętnie dopasuje rozwiązanie do Państwa indywidualnych potrzeb.

Nie jest to zabronione, jednak nieekonomiczne. Lepszym rozwiązaniem jest wykorzystać energię z instalacji fotowoltaicznej do zasilenia pompy ciepła z wysokim parametrem COP, która dużo sprawniej ogrzeje potrzebną wodę (zarówno C.O., jak i C.W.U.).

Dotacje na fotowoltaikę są przyznawane regionalnie. Każde województwo przyjęło swój sposób i wysokość dofinansowania do OZE. Skontaktuj się z nami – pomożemy w uzyskaniu informacji na temat dotacji.

Każdy z nas ma inne wymagania, jeśli chodzi o poczucie komfortu. Każde pomieszczenie jest inne. W Westa-Term mamy bogatą ofertę klimatyzatorów od renomowanych producentów, a nasi specjaliści chętnie doradzą, który sprzęt najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Oddzwonimy najszybciej jak się da.

KONTAKT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

    Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie WESTA-TERM, REGON: 386244579, NIP: 8272323856, KRS: 0000844796, Kod pocztowy: 98-200 Sieradz, Ulica: Polskiej Organizacji Wojskowej 141. Dane są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności Westa-Term.